W Warsztacie 5R powstają rzeczy, o których Ci się nie śniło. Pufa i lampa z bębna pralki, czy też zegar z plastra drewna. Wszystko za sprawą wykorzystania trendu związanego z upcyklingiem i zamiłowania do ekologii.

Staramy się przetwarzać, odnawiać, ponownie wykorzystywać pozyskane surowce, które w połączeniu ze szlachetnymi materiałami takimi jak lite drewno i stal, tworzą stylowe przedmioty o wysokiej wartości.

Warsztat 5R to pracownia mebli i dekoracji wytwarzanych w myśl idei 5R (reduce, reuse, recycle-upcycle, recover, renew), która jest spełnieniem marzeń o połączeniu pasji, zainteresowań, wszystkich dotychczasowych umiejętności związanych z biznesem i w rezultacie – nasz sposób na życie.

Tematyka ekologii i przyrody była nam bliska od zawsze, a los naszej planety nie jest nam obojętny. Chcemy przekazywać wiedzę o Ziemi, przyrodzie i ekologii w unikalny sposób. Prowadzimy działania edukacyjne z zakresu ekologii, a także sklep online z unikalnymi meblami i akcesoriami, w którym aktualnie się znajdujesz.

Nasze meble dostępne są ponadto na zamówienie, przez co możemy dostosować ofertę do preferencji klienta, po wcześniejszym omówieniu jego potrzeb. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem czegoś autorskiego, skontaktuj się, aby ustalić szczegóły.

Stawiamy na piękno, prostotę, wygodę i funkcjonalność – wiele osób to ceni i szuka takiego połączenia. A wszystko to pod wspólnym mianownikiem, jakim jest upcykling.

Wszystkie projekty wykonywane są ręcznie i z dbałością o każdy szczegół. Korzystając z tradycyjnych metod produkcji, a także wykorzystując ekologiczne i najlepsze gatunkowo materiały, tworzymy unikatowe produkty, które wpasują się w każde industrialne, loftowe czy eklektyczne wnętrze.